Jesteśmy na Google+
Google+
o nas - rawski.pl
Siedziba firmy

P.P.H.U. Rawski
ul. Graniczna 21b
05-410 Józefów

e-mail: rawski@rawski.pl

Nr konta bankowego:
BPH SA 56 1060 0076 0000 3210 0015 2923

Biuro i baza transportowa

Dział sprzedaży paliw
Dział księgowości
Dział transportu

05-480 Karczew, ul. Bohaterów Westerplatte 2/4
Zobacz jak do nas trafić

Tel. 22 789 20 58
Tel. 22 789 63 90
Fax 22 780 82 25

Transport

Marcin Rawski
Marcin.Rawski@rawski.pl

Kamila Rawska
Kamila.Rawska@rawski.pl

Koordynator Handlu Hurtowego

Grzegorz Czerwinski
Grzegorz.Czerwinski@rawski.pl

Księgowość

Hanna Stelmach - Główna Księgowa
Hanna.Stelmach@rawski.pl

Monika Olejnik - Olej Napędowy Grzewczy Ekoterm Plus, paliwa hurt
Monika.Olejnik@rawski.pl

Anna Kopka - Stacje paliw
Anna.Kopka@rawski.pl

Monika Galas - Kadry
Monika.Galas@rawski.pl

 
 
Strony www Warszawa - Creative House Media