o nas - rawski.pl

Dystrybucja paliw płynnych

Dostarczymy Państwu wysokiej jakości benzynę, olej napędowy lub olej opałowy. Prowadzimy stacje benzynowe zlokalizowane w Józefowie, Nieporęcie i Warszawie, a także zajmujemy się krajowym oraz międzynarodowym transportem paliw płynnych. Wszystkie osoby zainteresowane skorzystaniem z naszej oferty, zachęcamy do kontakt z firmą Rawski z siedzibą w Józefowie koło Otwocka. Zapewniamy życzliwą i fachową obsługę!


Siedziba firmy

ul. Graniczna 21b
05-410 Józefów

rawski@rawski.pl

 

Biuro i Baza transportowa

 

Dział sprzedaży paliw
Dział księgowości
Dział transportu


05-480 Karczew, ul. Bohaterów Westerplatte 2/4
Zobacz jak do nas trafić

tel. (22) 789 20 58

tel. (22) 789 63 90
fax (22) 780 82 25

 

Transport

Marcin Rawski
Marcin.Rawski@rawski.pl

Natan Skwara
Nastan.Skwara@rawski.pl
tel. 609 819 989

Kamila Rawska
Kamila.Rawska@rawski.pl

Koordynator Handlu Hurtowego

Michał Kocot
Michal.Kocot@rawski.pl
tel. 605 044 548

Księgowość

Hanna Stelmach - Główna Księgowa
Hanna.Stelmach@rawski.pl

Monika Olejnik - Olej Napędowy Grzewczy Ekoterm Plus, paliwa hurt
Monika.Olejnik@rawski.pl

Edyta Aptacy - Stacje paliw
stacje.paliw@rawski.pl

Monika Galas - Kadry
Monika.Galas@rawski.pl

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
Zadzwoń, napisz!




Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę RAWSKI z siedzibą w Józefowie 05-410 ul. Graniczna 21b, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.) moich danych osobowych przekazanych Państwu w celu dostarczania aktualnych informacji handlowych. Przyjmuję do wiadomości, iż moje dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom oraz że mam prawo dostępu do swoich danych i ich poprawiania. Oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne.

 

 

 

 

 

.

.

.

 
 
Strony www Warszawa - Creative House Media